O nas

Jesteśmy firmą działającą od 1989r, zajmujemy się wykonywaniem prac z pełnego zakresu geodezji i kartografii.

Prace realizuje nasz Zespół inżynierów geodetów, posiadających bardzo duże doświadczenie przy realizacji różnego rodzaju robót geodezyjnych. Specjalizujemy się w geodezyjnej obsłudze inwestycji, wykonaliśmy szereg prac na terenie całego kraju.

Wykonujemy usługi na rzecz organów administracji państwowej i samorządowej, inwestorów państwowych, inwestorów prywatnych oraz osób fizycznych. Każda praca wykonywana jest przez nas profesjonalnie, z należytą starannością i zaangażowaniem na rzecz Naszego Klienta.

Nasza kadra geodezyjna to 15 osób, od doświadczonych geodetów po młodych inżynierów nabierających doświadczenia pod okiem starszych kolegów. Posiadamy Kancelarię, w której realizujemy prace geodezyjne na dokumentach niejawnych. Dyrektorem do spraw technicznych w naszej Firmie jest osoba płci żeńskiej – oczywiście inżynier geodeta. Nasz Szef – inżynier geodeta zarządzający firmą, jest także od ponad 20 lat biegłym sądowym z listy Prezesa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy, co skutkuje wykonaniem przez nas prac na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wszelkie prawa zastrzeżone