.
Menu
Strona główna
Mapa strony
Linki
Kontakt
Oferta Pracy
 
off Usługi geodezyjne
 
Kalendarz
Kwiecień
PoWtŚrCzPtSoNd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zdarzenia
Kliknij, by dowiedzieć się więcej
 
Praca - oferta

Pośrednictwo pracy

   Posiadanie dobrze wykwalifikowanych pracowników sprzyja wielostronnemu rozwojowi firmy. Umiejętny ich dobór stanowi niewątpliwe źródło sukcesu.

   Centrum Doradztwa Kosieniak i Partnerzy to firma, która w swoim działaniu stawia na rzetelność, skuteczność, dokładność i wysoki poziom proponowanych usług.

   Prowadzimy doradztwo z zakresu polityki kadrowej i płacowej. Sporządzamy strategie zarządzania kadrami w oparciu o rodzaj działalności organizacji: organizacja pracy, ocena pracy, przeglądy oraz outsourcing.

   Zajmujemy się poszukiwaniem odpowiednich kandydatów do pracy w Państwa firmie. W oparciu o komputerową bazę danych oraz informacje zamieszczone w prasie i internecie jesteśmy w stanie dobrać dla Państwa idealnych pracowników. Możemy także zaproponować dobór i sprawdzenie kandydata na określone stanowisko poprzez Agencję Pracy Tymczasowej.

   Dysponujemy należytą wiedzą oraz umiejętnościami, które ułatwiają nam szybkie i efektywne znalezienie odpowiednio wykwalifikowanych pracowników do pracy w Państwa firmie.

   Naszą specjalnością jest rekrutacja kandydatów na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie.

   Działanie Centrum polega na skrupulatnym zapoznaniu się z rodzajem działalności Klienta i Jego oczekiwaniami co do przyszłego pracownika. Za każde działanie odpowiedzialny jest ekspert kontrolujący jego przebieg i rezultat końcowy. Z myślą o Kliencie i Jego bezcennym czasie oferujemy różnorodne formy przekazywania zleceń: osobiście, telefonicznie, na piśmie bądź przez Internet.

   Zapewniamy jednocześnie, że nie czerpiemy żadnych korzyści materialnych za przedstawienie kandydata do pracy. Do zobowiązań płatniczych dochodzi dopiero po zatrudnieniu pracownika.

   Przekazując nam zadanie związane z dokonaniem naboru i selekcji idealnych pracowników na dane stanowisko, oszczędzacie Państwo czas i środki finansowe, które są nieuchronnym elementem procesu rekrutacyjnego: ogłoszenia prasowe, rozmowy itp.

   Nasza firma posiada certyfikaty wydane przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko - Pomorskiego, które uprawniają nas do prowadzenia agencji zatrudnienia jako:

  • agencja pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • agencja pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich,
  • agencja doradztwa personalnego,
  • agencja pracy tymczasowej,
  • agencja poradnictwa zawodowego.

Jeżeli potrzebujecie Państwo pracowników do swojej firmy, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z pośrednictwa pracy prowadzonego przez nasze Centrum.

 
Zegar
 

Copyright © 2005
219084 Unikalnych wizyt
Powered by v6.00.307 © 2003-2005 | Blue Ice by: