.
Menu
Strona główna
Mapa strony
Linki
Kontakt
Oferta Pracy
 
off Usługi geodezyjne
 
Kalendarz
Kwiecień
PoWtŚrCzPtSoNd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zdarzenia
Kliknij, by dowiedzieć się więcej
 
Szkolenia - oferta

Szkolenia

   Z myślą o różnorodnych Klientach i ich potrzebach, projektujemy nasze szkolenia w ten sposób, aby zawierały wiedzę z zakresu tematyki najbardziej Państwa interesującej.

   Priorytetem dla Centrum Doradztwa jest wspieranie rozwoju i zwiększanie zysków firm poprzez wyznaczanie wspólnych celów i kwalifikacji niezbędnych do ich bezwzględnego osiągnięcia. Kładziemy nacisk na rozwijanie konkretnych umiejętności interpersonalnych, będacych niezbędnym elementem prawidłowego zarządzania firmą, własną pracą, a także personelem.

   Nasza firma posiada niezbędną dokumentację poświadczającą, że została wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych.

   Nie od dzisiaj wiadomym jest, że podnoszenie kwalifikacji pracowników jest podstawowym warunkiem rozwoju firmy. Z myślą o tym prowadzimy szkolenia dla działów kadr, księgowości, marketingu, finansów, działów logistyki i public relations. Nie zapominamy także o pracownikach specjalizujących się w obsłudze klienta.

   Rozpoczęliśmy również szkolenia mające na celu przystosowanie przedsiębiorstw do zmian prawnych, które nastąpiły w wyniku przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

   Chcąc zapewnić uczestnikom komfortowe warunki szkolenia, organizujemy małe grupy szkoleniowe, których zaletą jest zwiększona efektywność zajęć oraz fakt, że uczestnicy częściej wchodzą w bezpośredni kontakt z prowadzącym. Nasi wykładowcy posiadający wieloletnie doświadczenie chętnie służą pomocą i doradztwem.

   Uwzględniając potrzeby naszego Klienta, organizujemy szkolenia, których tematyka dostosowana jest do wymagań i specyficznych warunków funkcjonowania danej firmy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń oraz aktywnego w nich udziału.

 
Zegar
 

Copyright © 2005
219078 Unikalnych wizyt
Powered by v6.00.307 © 2003-2005 | Blue Ice by: